Верифікований профіль
5
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
17
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому

Портфоліо реалізованих об’єктів (56)

  • продано
    43 000 $
    1 034 $/м²

    Немирівське шосе, (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Сімейний COMFORT 2
    1 кімната
    42 / 14 / 14 м²
    поверх 9 з 10
    2026 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається 1-кімнатна квартира, переуступку оплочує власник, без комісії. Здача в квітні 2026року.
  • продано
    40 600 $
    981 $/м²

    Немирівське шосе, (Будинок 2)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Сімейний COMFORT 2
    1 кімната
    41 / 15 / 14 м²
    поверх 3 з 10
    2025 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається 1-кімнатна квартира в ЖК Сімейний COMFT 2,в чорновому варіанті, здача секції в липні цього року.
  • здано
    15 000 грн/міс

    Олександрівська вул., 3

    1 кімната
    47 / 20 / 15 м²
    поверх 2 з 7
    2023 рік побудови
    1 міс. тому
    Оренда перша здача ,мікрорайон Академічний новий будинок,електро,автономне опалення,є вся необхідна мебель та техніка,здається на довготривалий період.
  • здано
    15 500 грн/міс

    Марії Примаченко вул., 8г

    2 кімнати
    52 / 40 / 12 м²
    поверх 7 з 10
    2011 рік побудови
    1 міс. тому
    Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК «Європейський квартал» 🏡 Здається в оренду простора та затишна 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі. 📍 Основні переваги: кімнати роздільні (одна з кімнат напівпуста, зручно під ваші потреби); повністю укомплектована необхідними меблями та технікою; автономне газове опалення + тепла підлога; велика та світла кухня; доглянутий двір з дитячим майданчиком; можна заїжджати з домашнім улюбленцем 🐾. Ідеальний варіант для комфортного проживання у спокійному та сучасному жк
  • продано
    67 000 $
    1 367 $/м²

    Волошкова вул. (Іванова), (Будинок)

    1 кімната
    49 / 18 / 20 м²
    поверх 8 з 11
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира на дві сторони, зроблений ремонт, ніхто не проживав,тепла підлога, велика світла кухня з виходом на французький балкон, квартира продається по переуступці (її сплачує власник) Телефонуйте будемо раді показати Вам цю квартиру.
  • здано
    14 500 грн/міс

    Волошкова вул. (Іванова), 3-Б

    1 кімната
    40 / 28 / 12 м²
    поверх 2 з 10
    1 міс. тому
    Оренда 1-кімнатної квартири в новобудові Чехова. Квартира з автономним газовим опаленням з євроремонтом і всією необхідною мебелью та технікою, здається для пари або однієї людини. Без тварин. Вартість:14000грн +комунальні послуги. Ан.нерухомості [телефон приховано].
  • здано
    10 500 грн/міс

    Князів Коріатовичів вул., 172

    1 кімната
    35 / 18 / 7 м²
    поверх 3 з 9
    2 міс. тому
    Оренда 1-кімнатної квартири Коріатовичів, централізоване опалення, електроплита, косметика, вся техніка в наявності. Вартість:10500грн+комунальні Ан.нерухомості [телефон приховано].
  • здано
    3 800 грн/міс

    Хмельницьке шосе (Літинське), 51

    1 кімн. в 3 кімн.
    65 / 50 / 9 м²
    поверх 5 з 9
    2 міс. тому
    Оренда окремої кімнати в 3 кімнатній квартирі з власницею, централізоване опалення є вся необхідна мебель і техніка. Можна дівчат або хлопців.
  • здано
    11 000 грн/міс

    Андрія Первозванного вул. (Стахурського), 2

    1 кімната
    54 / 36 / 9 м²
    поверх 9 з 10
    2 міс. тому
    Оренда 1 кімнатної квартири на Вишеньці, квартира великогабаритна, опалення автономна котельня на будинок, є необхідні мебель та техніка, здається на довготривалий період. Можна для пари ,когось одного, або 2 дівчат.
  • продано
    75 000 $
    1 875 $/м²

    Професора Шульги вул., 17

    1 кімната
    40 / 25 / 15 м²
    поверх 10 з 11
    2021 рік побудови
    3 міс. тому
    Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира в найкращому районі міста Поділля. В квартирі зроблений ремонт, автономне газове опалення, підігрів підлоги, є балкон, в квартирі ніхто не проживав, продаж по переуступці.
  • здано
    19 500 грн/міс

    Замостянська вул. (50-річчя Перемоги), 18-Ж

    1 кімната
    41 / 19 / 15 м²
    поверх 2 з 10
    2017 рік побудови
    3 міс. тому
    Пропонуємо в оренду великогабаритну квартиру з євроремонтом,в новобудові із закритим двором ,двір під відеоспостереденням. Квартира гарна ,тепла світла не кутова ,знаходиться на комфортному 2 поверсі ,з автномним газовим опаленням,є вся необхідна мебель та техніка,кондиціонер.Чудове місце розташування з прекрасною інфраструктурою. Запрошуємо на перегляд.
  • здано
    9 000 грн/міс

    Келецька вул., 83

    1 кімната
    37 / 18 / 8 м²
    поверх 5 з 9
    3 міс. тому
    Оренда 1-кімнатної квартири Вишенька,централізоване опалення. Здається на довготривалий період для порядних людей, пара або одна людина.
  • здано
    18 260 грн/міс
    415 грн/м²

    Визволення вул., 2

    офісне приміщення
    44 м²
    3 міс. тому
    Оренда комерційних офісних приміщень в центрі міста, свій окремий лічильник на електроенергію, опалення автономне на будинок, світло не вимикають, охорона ,доступ до приміщення 24/7.Без оплати страхового платежу . Ціна :415грн за квадратний метр +комунальні послуги Ан.нерухомості [телефон приховано].
  • здано
    10 500 грн/міс

    Левка Лук'яненка вул. (Ватутіна), 54

    1 кімната
    35 / 25 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    4 міс. тому
    Оренда 1 кімнатної Ватутіна,вся техніка і мебель. Поверх 2 з 9. Централізоване опалення. Вартість :10500грн +комунальні послуги. Ан.нерухомості [телефон приховано]
  • здано
    7 470 грн/міс
    415 грн/м²

    Визволення вул., 2

    офісне приміщення
    18 м²
    4 міс. тому
    Центр міста ,кабінет уже вільний, хороший стан, охорона, постійний доступ до приміщення, свій окремий лічильник на електроенергію, опалення на будинок, оплата без додаткового платежу.
  • продано
    45 000 $
    1 000 $/м²

    Одеська, 3

    1 кімната
    45 / 18 / 11 м²
    поверх 8 з 9
    2021 рік побудови
    5 міс. тому
    Продається 1-кімнатна квартира в ЖК “Барський” Світла квартира з панорамними вікнами, загальна площа 45 м². Розташована у сучасному житловому комплексі з продуманим плануванням та якісним будівництвом. Стан – чорнова (можна облаштувати під власний стиль та дизайн). Встановлений газовий двоконтурний котел та радіатори – індивідуальне опалення забезпечить комфорт у будь-який сезон. Великі панорамні вікна у двір роблять квартиру максимально світлою. Будинок утеплений зовні, що дозволяє економити на опаленні.
  • продано
    17 900 $
    994 $/м²

    Немирівське шосе, 82

    1 кімн. в 1 кімн.
    18 / 16 / 2 м²
    поверх 9 з 9
    5 міс. тому
    Пропонуємо до продажу велику кімнату в гуртожитку на Немирівському шосе. Загальна площа 16.4 квадратних метри. Поверх 9 з 9. Замінена проводка, є свій лічильник на електроенергію, бойлер індивідуальний, залишається холодильник, пральна машина, шафа а також кондиціонер на холод та тепло . Продаж можливий по договіру купівлі-продажу. Агенство нерухомості Brand. [телефон приховано]Іра. Ціна:17900$
  • здано
    10 000 грн/міс

    Пирогова вул., 67а

    1 кімната
    50 / 25 / 8 м²
    поверх 6 з 9
    4 міс. тому
    Оренда 1 кімнатної квартири,в районі ринку Урожай ,квартира з косметичним ремонтом,всією необхідною технікою та мебелью,здається на довготривалий період для порядних людей,торг можливий,можна з тваринкою -котиком.
  • продано
    91 605 $
    1 532 $/м²

    Чорновола вул., 29а

    1 кімната
    60 / 25 / 20 м²
    поверх 5 з 12
    2019 рік побудови
    4 міс. тому
    Продаж великогабаритної стильної квартири в новобудові Жк Набережний квартал. Квартира укомплектована всією необхідною технікою та мебелью яка залишиться Вам як новим власникам. В квартирі зроблений якісний ремонт,є гардеробна,індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел).Кондиціонер.Продумане планування кухні-студії ділить її на обідню зону де є достатньо простору і зону для пориготування їжі. Спальня кімната велика,світла і простора з панорамними вікнами, є тепла підлога. Знаходиться на кофортному 5 поверсі,є домофон,а також відеоспостереження на поверсі та у дворі. Ця чудова квартира дійсно варта Вашої уваги.